Yenibosna Günlük Kiralık Daire
4.8

DEĞERLENDİRME

YORUMLAR


GENEL ÖZELİKLER

Wifi İnternet
TV-LCD
Acil Durum Tel
Yatak 2 Kişilik
Banyo
Klima
Merkezi Isıtma
Resepsiyon

1990 yılından sonra gelişen Yenibosna semti İstanbul Bahçelievler’e bağlı bir semttir. Yenibosna hem sanayi olarak gelişen hem de yerleşim bölgesi olarak gelişen bir bölgedir. Yenibosna günlük kiralık daire arayışınızda Armoni Life Otel size Yenibosna günlük kiralık ev ve otel  odaları seçenekleriyle sizleri bekliyor.

Neden Tercih Ediliyor?

Tatil kiralama olarak da adlandırılan günlük kiralık daireler, genellikle kiracıların kendilerini daha iyi hissedebilecekleri mobilyalı rezidanslar, apartman daireleri veya evlerdir. Kısa süreli kiralamalar, fiyatlar, mobilyalar ve genellikle sağlayabilecekleri alan miktarı nedeniyle otellere göre daha çekici olabilir. Hele bir de işletmeleri otel işletmeleri gibi yapılıyorsa daha da çok tercih edilmektedir. Temizliğinden, sosyal imkanlarına kadar birçok avantajı bir arada yaşamak için Armoni Life Otel’in seçeneklerine mutlaka bir göz atmalısınız.

Yeni yasal düzenlemeler nedeniyle Yenibosna günlük kiralık ev fiyatları bir miktar artmış olsa da yine de otel ve pansiyonlara göre daha ucuz bir konaklama alternatifidir. Üstelik Yenibosna günlük kiralık ev kiraladığınızda tatil bütçenizi yönetebilirsiniz. Yenibosna günlük kiralık ev de konaklarken size verileni tüketmek zorunda değilsiniz. Günlük kiralamalara kıyasla fiyata, her şey dahil otellerde veya yarım / tam pansiyon pansiyonlarda konaklama dışındaki diğer hizmetler dahildir. Yenibosna kiralık evlerinde kalan kişi sayısı yatak kapasitesine ne kadar yakınsa kişi başı maliyet o kadar düşük ve daha ekonomik tatil yapılabilir.

Yenibosna’da Korona Virüs Korkusu Olmadan Kalabileceğiniz Armoni Life Otel

Modern bir tesisin bu dönemde en önemli ayrıntısı hijyen koşullarını sağlaması ve müşteri memnuniyetini sağlamasıdır. Armoni Life Otel, otel işletmesini üst düzeyde gerçekleştiren aynı zamanda Yenibosna günlük kiralık daire hizmeti veren bir işletmedir. Sosyal tesisleri ile birlikte müşterilerine hem dörtlük hizmet sağlamakta aynı zamanda konforunuzu en üst düzeyde tutmaktadır. İster otel odaları ister Yenibosna günlük kiralık daire seçimi yapmış olun, tatilinizi ve iş seyahatinizi gönül rahatlığı ile yapmanızı sağlar.

Yenibosna günlük kiralık ev arayışınız varsa www.armonilifeotel.com  internet sitesini ziyaret edebilir, Armoni Life Otel profesyonel ekibi ile iletişime geçebilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Oda Özellikleri
  • 30m2
  • Jakuzi
  • King Size Yatak
  • Oturma Grubu
  • Ses Yalıtımı
  • Ütü Olanakları
  • Gardırop/Dolap
  • Makyaj Masası
Onaylanmayan yorumlar yayınlanmayacaktır.